+90 224 440 00 39       0224 441 68 76
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Artık Kaliteli

10 Ocak 2017
350 kez görüntülendi
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Artık Kaliteli

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaş memnuniyeti odaklı yürüttüğü hizmetleri Büyükşehir’e ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerini kazandırdı. Kalite belgelerini Bursa Kalite Danışmanlık Hizmetleri Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Ayşen Aras tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a verildi. Büyükşehir Belediyesi Beyaz Masa personelinin de katıldığı belge teslim töreninde konuşan Aras, Büyükşehir’in hizmetleri ve vatandaşlara yaklaşımı ile belgeleri almaya hak kazandığını söyledi.

BÜYÜKŞEHİR’İN KALİTELİ HİZMETİNE ULUSLARARASI TAÇ

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde Aralık ayında denetimler yaptıklarını söyleyen Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Ayşen Aras, “Büyükşehir Belediye başkanlığımız ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgelerini almaya hak kazanmıştır. Uluslar arası geçerli olan bu belgeler, belediyemizin verdiği hizmet ile vatandaşın memnuniyetini yerinde görme fırsatımız oldu. Vatandaşlarımıza nasıl dokunduklarını ve nasıl faydalar sağladıklarını bizler bu yapılan çalışmalarla, uluslar arası standartlarda taçlandırdı. Büyükşehir’de her birim tüm daire başkanlıkları çok özverili bir şekilde bir çalışma içerisinde bulundu. Sayın belediye başkanımızın asıl hedefi olan vatandaş memnuniyetini çok güzel bir şekilde gözler önüne serdiklerini bizlerde yerinde tetkik etmiş olduk” diye konuştu.

BAŞKAN UĞUR: “VATANDAŞIMIZI MEMNUN ETMEYE, HİZMET ETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Belge teslim töreninde konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ise belediyelerin amacının vatandaşlara hizmet olduğunu söyledi. Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerinin vatandaşları memnun etmesinde mumluluk duyduklarını ifade eden Başkan Uğur, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin dairelerinin özverili bir şekilde, sistemli, kaliteli bir şekilde çalışma yaptıkları, vatandaşa ulaştıkları, Beyaz Masamız ile birlikte de vatandaşın memnuniyetinin olduğu görüldü. Bunlarla ilgili belgeleri aldık. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşımızı memnun etmeye, hizmet etmeye devam ediyoruz. Balıkesir’de yoğun bir kar yapışı yaşandı. Dolayısı ile vatandaşımız, hiç kimse evinde kalmak istemiyor, herkes aracına binip caddeye, sokağa çıkıyor, şehirlerarası, ilçeler arası yolculuklar yapıyor. Dünde Bandırma’daydık. Bandırma’nın girişini, çıkışını, yollarını inceledik. Karayollarıyla, BASKİ’yle, Fen İşleriyle, İtfaiyesiyle, Kant Estetiğiyle başarılı bir çalışma yürütüyoruz. İnşallah bu çalışmalarımız devam edecek” dedi.

Konuşmaların ardından Kalite Yönetim Sistemleri Uzmanı Ayşen Aras tarafından Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002:2014 Vatandaş Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgeleri takdim edildi. Başkan Uğur, Büyükşehir personeline özverili hizmetlerinden ötürü teşekkür etti.

Kaynak

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?