+90 224 440 00 39       0224 441 68 76
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bursa Özel Bakım Merkezleri TSE ile Taçlandırıldı

04 Nisan 2019
224 kez görüntülendi
Bursa Özel Bakım Merkezleri TSE ile Taçlandırıldı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca 4 Kasım’da yayımlanan “Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezleri Yönetmeliği” ile belirlenen kalite standartları çerçevesinde eğitim çalışmalarının sonucunda 6 Özel Bakım Merkezimiz TS EN ISO 9001 Standardı Belgesini almaya hak kazanmıştır.
Sertifika töreni 28.09.2017 tarihinde İl Müdürlüğümüz Konferans Salonunda, TSE Belgelendirme İl Müdürü Asu KORNOŞOR, İl Kalite Kurucusu Ayşen ARAS, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Erkut ÖNEŞ, Özel Bakım Merkezlerimizin Müdürleri ve çok sayıda personelin katılımıyla gerçekleşmiştir.
Günün anlam ve önemine binaen yapılan konuşmaların ardından Özel Nilüfer Yaşam Bakım Merkezi, Özel İnsan Bakım Merkezi, Özel İbn-i Sina Bakım Merkezi, Özel Mimar Sinan Bakım Merkezi, Özel Huzur Bakım Merkezi ve Özel Bizim Aile Bakım Merkezlerine TS EN ISO 9001 Standardı Belgelerinin takdim edildiği tören fotoğraf çekimi ve ikramlarla son buldu.
     ÖNEŞ; “Biz bizeyiz, biz birlikteyiz, biz, Bursa’yız. Sizler bakım merkezleri olarak devletin yanında, bizlere yardımcı olarak büyük bir açığı kapatan kuruluşlarsınız. Var olmanız devletimiz için olduğu kadar rehabilitasyona ihtiyaç duyan tüm bireyler için çok önemli. Bugün buraya toplandık çünkü biz insanı merkeze alan bir kurumuşuz. Sizin de bize ve sizlere emanet edilen insanlara iyi baktığınızı biliyoruz. Bunu belgeyle taçlandırıyoruz. Varlığınızla Bursa’ya engellilerimize değer katıyorsunuz. Onlar size öncelikle ailelerinin sonra devletimizin emanetleridir. Bu bilinçle özveriyle ve çalıştığınızı biliyor, geldiğiniz ve belgeyi almaya hak kazandığınız için çok teşekkür ediyorum ”dedi.

https://bursa.ailevecalisma.gov.tr/haberler/bursa-ozel-bakim-merkezleri-tse-ile-taclandirildi?fbclid=IwAR0aHyujMes1tgbfy7U1kVI0UiK67a0RdAHTw5pA2wPNiX-E3b1QtpXnR0U

 

 

Belge Teslim Töreni sonrası Bursa Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Cevdet AKAÇ beyi yerinde ziyaret ederek teşekkürlerimizi ilettik.